Wczytuję dane...
Tabletki na większy biust - Devilz.pl

W jaki sposób powiększyć biust? Sprawdź już teraz najpopularniejsze i najefektywniejsze metody!

Problem z małym lub nieodpowiednio uformowanym biustem to jedna z tych kwestii, która nie daje spokoju wielu kobietom. Nawet jeśli nie wszystkie o tym otwarcie mówią, to wiele pań marzy o tym, aby zrobić coś ze swoimi piersiami. Nic dziwnego – to właśnie odpowiedni rozmiar oraz kształt wpływa na poczucie kobiecości. Oprócz tego warto również pamiętać o tym, że zaraz po pupie jest to najbardziej podniecająca część kobiecego ciała.

To właśnie dlatego biust oraz jego rozmiar ma tak duże znaczenie dla każdej kobiety. Wpływa on oczywiście na pewność siebie i dodaje otuchy. Oczywiście należy nadmienić, że nie każdej kobiecie zależy na dużym biuście i są takie jednostki, które cieszą się z mniejszego rozmiaru, gdyż nie jest on tak problematyczny i nie wpływają na późniejsze problemy z prostowaniem się. To nie zmienia jednak faktu, że niezliczona ilość zabiegów – czy to profesjonalnych w klinikach czy domowych sposobów – pozwala kobietom na poprawę tego elementu urody.

W dzisiejszym artykule postanowiłyśmy uwzględnić najważniejsze sposoby, które mogą wpłynąć na lepsze ukształtowanie biustu oraz jego powiększenie o co najmniej jedną miseczkę. W tych sposobach znajdziemy oczywiście domowe ćwiczenia pozwalające powiększyć biust, sposoby odżywiania oraz wszelkiego rodzaju diety, a nawet suplementy i tabletki.

Tabletki Bigger Bust :


Biologiczne aspekty wpływające na wielkość piersi

W ciele kobiety dochodzi do wielu reakcji, które skutkować mogą właśnie uwydatnieniem piersi w sposób naturalny. Jednym z biologicznych aspektów, które wpłyną na rozmiar jest faza pęcherzykowa oraz faza lutealna podczas cyklu miesiączkowego. Szczególnie warto zwrócić uwagę na tę drugą fazę, w której to poziom estrogenów oraz progesteronu w naszym ciele rośnie. Objawia się to w taki sposób, że piersi stają się nieco większe oraz guzkowate. Nie jest to oczywiście powód do obaw, gdyż po zakończeniu cyklu wszystko powinno wrócić do normy. Oczywiście nie powinniśmy lekceważyć żadnej zmiany, szczególnie jeśli trwa ona dłużej niż pojedynczy cykl i nie znika. Wtedy należy skonsultować się z lekarzem.

O ile powiększone piersi w fazie cyklu to prawda i prawie każda kobieta może się z tym zgodzić, to jest to jednak rozwiązanie chwilowe. W jaki sposób zatem znaleźć długotrwały sposób na większe piersi? Oczywistym powodem, przez który nasze piersi ulegają powiększeniu jest po prostu przybranie na wadze. Oprócz przewodów mlekowych, gruczołów oraz tkanki łącznej, piersi zbudowane są również z tkanki tłuszczowej. To właśnie ten ostatni element wpływa na to, że każde wahania wagowe są widoczne w biuście. Im więcej ważymy, tym bardziej nasz biust rośnie. Im mniej, tym odnotować możemy mniejsze piersi. Wartym odnotowania jest jednak fakt, że ilość tkanki tłuszczowej u każdej kobiety w biuście jest inny. Oznacza to, że nie każdy biust w ten sam sposób reaguje na dodatkowe kilogramy.

W jaki sposób powiększyć biust w domu?

Biust kobiecy zlokalizowany jest w miejscu klatki piersiowej, a co za tym idzie mięśnie tam znajdujące się mają bardzo duży wpływ na ich kształt. Z tego powodu najprostszymi ćwiczeniami będą te, które pomogą nam rozciągnąć i rozbudować mięśnie w odcinku piersiowym. Najprostsza gimnastyka, czy to przed pójściem spać czy zaraz po przebudzeniu, mogą mieć bardzo duży wpływ na to w jaki sposób nasze piersi będą się kształtować.

Istnieje wiele ćwiczeń, które pomogą nam w lepszym uformowaniu biustu, a co za tym idzie wizualnie wpłyną na ich wielkość. Możemy wykorzystać bardzo proste ćwiczenie, wielokrotnie pojawiające się na rozgrzewkach w szkole czy na siłowni, gdzie rozkładamy ramiona na wysokości barków, a następnie wypychamy nasze ręce do tyłu. Pamiętajmy, aby robić to ćwiczenie symetrycznie, aby zadbać o prawidłowe rozciągnięcie. Innym, bardzo prostym ćwiczeniem, choć nieco trudniejszym w wykonaniu, są klasyczne pompki. Nie musimy robić dużo – wystarczą dwie serie po 10 powtórzeń, aby odpowiednio pobudzić tkanki do działania i nieco zmienić formę naszego ciała. Oczywiście w przypadku problemów ze zrobieniem klasycznych pompek, istnieje inna, łatwiejsza wersja. W tej wersji nie opieramy naszego ciała na palcach, lecz na kolanach. Pamiętajmy jednak, żeby nie przetrenowywać się.

Powiększanie piersi przy wykorzystaniu medycyny

Najwięcej się jednak mówi o inwazyjnym, chirurgicznym powiększaniu piersi. Wykorzystuje się do tego skalpel oraz silikon, z którego wykonane są implanty. Te implanty to tak naprawdę specjalne wkłady, dzięki czemu możemy powiększyć rozmiar naszych piersi o kilka miseczek. Na samym początku ta dziedzina chirurgii plastycznej wiązała się z wielkim ryzykiem. Nierzadko dochodziło do infekcji, zapaleń, a nawet inwazyjne powiększenie piersi mogło doprowadzić do raka.

Dzisiaj jednak medycyna przeżyła swoistą rewolucję w tej dziedzinie, co oczywiście poprawiło jakość prowadzonych usług. Coraz rzadziej mamy do czynienia z powikłaniami, które zagrozić mogą naszemu życiu i zdrowiu. Wciąż jednak należy pamiętać o tym, że powiększenie piersi przy wykorzystaniu implantów będzie wyróżniało się na tle naturalnego biustu kobiecego, co może niektórym przeszkadzać.

Poza implantami wykorzystuje się również sól fizjologiczną oraz poliamid. Specjalne żele, które w swoim składzie mają zazwyczaj 98% soli fizjologicznej oraz 2% poliamidu pozwalają na jednorazowe powiększenie piersi o 150 ml. Co ciekawe, efekt widoczny jest zaledwie po tygodniu. Należy nadmienić, że zabiegi takie wykonuje się jedynie raz na trzy miesiące. Istnieje jednak możliwość powtórzenia zabiegu po tym okresie.

Zioła i inne medykamenty pochodzenia naturalnego

Bardzo dobrym rozwiązaniem na stymulacje wzrostu piersi jest stosowanie składników pochodzenia naturalnego. Istnieją owoce, warzywa czy nawet zioła, które wpływają na rozmiar naszych piersi. Niebagatelny wpływ ma również nawodnienie organizmu. Należy przede wszystkim skupić się na spożyciu takich produktów, które w swoim składzie zawierają estrogen. Będą to rośliny strączkowe, jajka, słonecznik (nasiona) czy sezam.

Jeżeli pragniemy pobudzić produkcję estrogenów w naszym organizmie, to pomóc nam mogą niektóre zioła. Bardzo dobrym przykładem może być wierzbownica, palma sabalowa, czarnuszka czy nawet koper włoski.

Czy warto sięgnąć po tabletki na powiększenie biustu?

Temat tabletek na zwiększenie rozmiaru piersi lub ich kształtu jest tematem bardzo szerokim i niejednokrotnie starano się obalić lub potwierdzić wpływ suplementów na wzrost piersi. Warto jednak pamiętać, że w wielu przypadkach znajdziemy atrakcyjne suplementy, które zawierają w swoim składzie duże ilości ekstraktów wyżej wymienionych ziół, a co za tym idzie ich działanie rzeczywiście pomoże.

Tabletki Perfect Bust absolutny bestseller :

(kliknij aby kupić)


Przykładem może być Perfect Bust, czyli tabletki które skupiają się na zwiększeniu objętości oraz poprawieniu jędrności biustu. Sam medykament nie ma oczywiście wpływu na nasz biust, lecz składniki w nim zawarte idealnie wspomagają nasze ciało na wielu różnych płaszczyznach. Pobudzają nasz układ krwionośny, co oznacza że tkanki w całym ciele (w tym w biuście) otrzymują więcej składników odżywczych oraz tlenu. Dodatkowo ekstrakty ziół zawartych w Perfect Bust balansują gospodarką hormonalną w kobiecym ciele, a dodatkowo działają rozgrzewająco. Jest to bezpieczny suplement, gdyż nie wykorzystano w nim żadnych chemicznych związków – jest to w pełni naturalny, ziołowy preparat. Oznacza to, że jeśli nie jesteśmy uczuleni na jeden ze składników i nie ma innych przeciwskazań, to możemy bez problemowo korzystać z produktu.