Wczytuję dane...
Tabletki na Przedłużenie Stosunku - Devilz.pl

W jaki sposób zapewnić sobie dłuższy stosunek? Sprawdź już teraz najczęściej polecane metody!

Problemy z przedwczesnym wytryskiem mogą spowodować niezadowolenie zarówno u nas jak i u naszej partnerki bądź partnera. Problem ten skierowany jest nie tylko do osób starszych, lecz nawet do młodych dorosłych, którzy narzekają na problemy z za krótkim seksem. Aby rozwiązać ten problem, który bądź co bądź ma bardzo duży wpływ na funkcjonowanie związku, należy kierować się niektórymi zasadami.

Istnieje oczywiście wiele różnych trików, które mogłyby wspomóc nas i zagwarantować dłuższy stosunek. Oprócz takich wskazówek, dobrym rozwiązaniem będzie wypróbowanie zmiany żywieniowej lub po prostu skorzystanie z medykamentów. Który sposób okaże się najskuteczniejszy? To już kwestia indywidualna i zależy wyłącznie od tego z czym mieliśmy największy problem. Zapraszamy zatem do zapoznania się z artykułem, który powie nam co nieco o tym jak wydłużyć stosunek.

Co może wpływać na krótszy seks?

Zanim przejdziemy do wskazówek mających na celu rozwiązanie problemu z przykrótkim stosunkiem, warto najpierw zrozumieć jakie czynniki wpływają negatywnie na męską gotowość do działania oraz co może doprowadzać do przedwczesnych wytrysków. Z uwagi na bardzo szeroki zakres problemów, w artykule podzieliliśmy je na problemy fizyczne oraz problemy fizyczne.

Problemy fizyczne wpływające na przedwczesną ejakulację

Jeżeli mowa o problemach fizycznych, to przede wszystkim należy zwrócić tutaj uwagę na nadwrażliwego żołędzia. Problem ten dotyka najczęściej osób, które bardzo rzadko ściągały napletek, a co za tym idzie nie wystawiały główki penisa na działanie środowiska zewnętrznego. W takich sytuacjach żołądź jest nieprzystosowany do dotykania bez napletka, a co za tym idzie każda stymulacja może doprowadzić właśnie do krótkiego stosunku. Oczywiście w cięższych przypadkach bardzo duża nadwrażliwość może doprowadzić nawet do uczucia bólu.

Niestety, w wielu przypadkach przedwczesne wytryski mogą być zwiastunem poważniejszych dolegliwości. Osoby cierpiące na nadciśnienie, nadczynność tarczycy czy cukrzycę mogą doświadczać przedwczesnej ejakulacji. Oczywiście powinniśmy pamiętać o tym, że choroby prostaty czy zapalenia gruczołu krokowego również wpływają na tę kwestię.

Jeżeli jednak nie zdiagnozowaliśmy u siebie żadnych problemów wymienionych powyżej, to bardzo możliwe, że zbyt krótki seks jest konsekwencją zbyt częstych masturbacji bądź po prostu zbyt długiej przerwy od stosunków.

Jak psychika wpływa na długość seksu?

W wielu przypadkach przedwczesny wytrysk bądź po prostu za krótki seks z partnerką leczony jest przy pomocy seksuologa. Wizyta u takiego specjalisty, lekarza psychiatry bądź psychologa pomoże nam w rozwiązaniu prawie każdego problemu związanego, gdyż w wielu przypadkach to właśnie psychika mężczyzny odpowiedzialna jest za zbyt krótki seks.

Stres, obawa przed ośmieszeniem, niepewność czy inne lęki mogą mieć niezwykle duży wpływ na nasze zdolności w łóżku i może to doprowadzić do, między innymi, o wiele krótszego seksu. Należy pamiętać oczywiście, że poradzenie sobie z własnym nastawieniem oraz z psychiką nie jest takie łatwe i potrzebować możemy pomocy specjalisty.

W jaki sposób przedłużyć czas seksu?

Jeżeli problemem jest nadwrażliwy żołądź, to warto rozpocząć kurację mającą na celu „zahartowanie” główki penisa. Aby to zrobić, należy jak najczęściej ściągać napletek, używać oliwki dla dzieci i starać się jak najdłużej chodzić z odsłoniętym żołędziem. Należy oczywiście pamiętać, że wykorzystanie oliwki z całą pewnością doprowadzi do ubrudzenia bielizny. W wypadku chodzenia z odsłoniętym żołędziem, pojawia się również ryzyko otarcia i zranienia, a w niektórych przypadkach doprowadzić to może do infekcji. Dlatego zalecane jest w takich sytuacjach częste zmienianie bielizny.

Jeżeli to nie problem nadwrażliwego żołędzia, a dodatkowo badania potwierdziły brak problemów zdrowotnych wymienionych powyżej, ciekawym rozwiązaniem okazać się mogą specjalne żele bądź prezerwatywy. Zawarte w nich substancje mogą częściowo znieczulić żołędzia, a co za tym idzie opóźnić męski orgazm. Jest to jednak rozwiązanie doraźne i jednorazowe, a więc nie rozwiąże problemu na stałe.

Innym jeszcze rozwiązaniem będzie trening mięśni Kegla. Mięśnie te znajdziemy nie tylko u kobiet. Systematyczne ćwiczenie tych mięśni pozwoli zwiększyć kontrolę nad wytryskiem oraz zagwarantuje silniejszą i znacznie pewniejszą erekcję. Dodatkowo powinniśmy pomyśleć o wykorzystaniu chińskiej metody trzech palców. Polega ona na naciskaniu punktu pomiędzy jądrami a odbytem. Należy jednak pamiętać o odpowiednim wyczuciu czasowym.

W jaki jeszcze sposób możemy sobie pomóc? Tabletki na potencję kolejnym rozwiązaniem

Coraz częściej słyszymy o specjalnych preparatach, które mają za zadanie wydłużyć stosunek przez opóźnienie erekcji. Niestety, wielu producentów na rynku nie oferuje nam sprawdzonych i bezpiecznych produktów. Dlatego należy właśnie szukać takich tabletek, które sprawdzone zostały przez wielu użytkowników, a wszystkie badania przeprowadzone przez laboratoria potwierdzą ich działanie. Atrakcyjnymi wyborami będą Orgasm Control, Penis Complete oraz Go Hard. Te trzy suplementy bardzo dobrze sprawdziły się w początkowych badaniach, a ich właściwości prozdrowotne potwierdzone zostały niejednokrotnie.

Pierwszym ciekawym wyborem będzie Orgasm Control

ORGASM CONTROL 60 tabletek TABLETKI OPÓŹNIAJĄCE WYTRYSK
[Kliknij aby przejść]

Orgasm Control to pierwszy z trzech rekomendowanych wyborów. Jest to środek, który swoją popularność zawdzięcza przeróżnym naturalnym składnikom. Buraki, lucerna oraz żeń-szeń syberyjski – to substancje, których ekstraktów jest najwięcej w Orgasm Control. Każdy z nich wykorzystywany jest na co dzień w klasycznej medycynie opartej na ziołach. Głównym powodem, dla którego składniki te mają pozytywny wpływ na nasz orgazm oraz jego kontrolę jest pozytywny wpływ na układ nerwowy oraz układ krwionośny. Przede wszystkim wpływa na ilość tlenu, jaka dostaje się do komórek. Warto również pamiętać, że odpowiednio zbalansowany skład, jaki znajdziemy w Orgasm Control, jest głównym powodem tak dobrze działającego preparatu. Po nawet kilku dniach jego stosowania zauważono dłuższą, a zarazem intensywniejszą erekcję.

Kolejnym interesującym suplementem jest Penis Complete

Penis Complete - erekcja, dłuższy seks i powiększanie penisa 3w1

[Kliknij aby przejść]

Penis Complete działa podobnie, co wyżej opisany preparat. W tym przypadku jednak mamy do czynienia z o wiele silniejszym wzmocnieniem układu krwionośnego i nerwowego. Przez to kapsułki Penis Complete oferują nam o wiele intensywniejsze doznania oraz silniejszy orgazm. Co ciekawe, wiele osób korzystających z Penis Complete zauważyło, że składniki wykorzystane w produkcie pozwoliły na powiększenie członka nawet do 8 centymetrów. To, co jednak charakteryzuje ten konkretny suplement, to utrzymywanie się efektów. Biorąc pod uwagę fakt, że głównym działaniem Penis Complete jest poprawienie ukrwienia penisa i zwiększenie ciśnienia krwi w prąciu, możemy oczekiwać stałych efektów, które nie znikną po odstawieniu suplementu.

Alternatywą dla powyższych preparatów może być Go Hard

[Kliknij aby przejść]

Opisywany suplement w bardzo podobny sposób wpływa na erekcję, co poprzednio opisywane produkty. Warto odnotować, że jest to rozwiązanie doraźne, które gwarantuje niemalże natychmiastowe efekty. Jeżeli zależy nam na silniejszym orgazmie oraz na przedłużeniu stosunku, to warto zainteresować się Go Hard. Wystarczy wziąć jedną kapsułkę przed stosunkiem, a następnie cieszyć się niezwykle twardym i długotrwałym wzwodem, który pozwoli zaspokoić kobietę oraz przedłuży stosunek nawet do 30 minut.