Wczytuję dane...
Powiększenie Penisa - W jaki sposób ? - Devilz.pl

W jaki sposób powiększyć penisa? Wszystko o ćwiczeniach, technikach i środkach na powiększenie penisa

Jednym z najpoważniejszych, aczkolwiek najrzadziej poruszanych zagwozdek z życia mężczyzn jest problem z małym przyrodzeniem. Wielu mężczyzn narzeka na długość penisa i na to, że mógłby o te kilka centymetrów być dłuższy. Nic dziwnego – fizyczna długość i szerokość członka wpływa na wiele różnych aspektów – począwszy od lepszego samopoczucia, a skończywszy na zadowoleniu naszej partnerki i szczęściu w związku.

Niestety, znalezienie idealnego środka na zwiększenie przyrodzenia nie jest proste. Oczywiście istnieje wiele technik oraz ćwiczeń, które mogą pomóc nam w osiągnięciu celu. Niestety, jeżeli chcemy, aby nasz penis był nie tylko dłuższy, ale gruszy i masywniejszy, to będziemy musieli zrobić więcej, aniżeli wykonać jedno ćwiczenie dziennie.

W jaki sposób poprawić długość penisa?

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, lecz męskie przyrodzenie to tak naprawdę mięsień i jak każdy inny mięsień w naszym ciele, może zostać rozwinięty. Nie jest to jednak proste i każdy mężczyzna, który pragnie to zrobić, musi pogodzić się z systematycznymi treningami, które w odpowiedni, aczkolwiek bezpieczny, sposób pozwolą nam rozwinąć naszego przyjaciela.

Zanim jednak przejdziemy do ćwiczeń, to należy poczynić szereg kroków. Tylko po przygotowaniu się do „treningu”, będziemy doskonale wiedzieć jak nam idzie i czy w ogóle widać progres. Przede wszystkim musimy zmierzyć sobie długość– mierzymy go od dołu na całej długości od moszny do czubka. Dobrym rozwiązaniem będzie również zmierzenie grubości. Pamiętajmy o tym, aby zmierzyć członka w dwóch stanach – w stanie erekcji oraz zwiotczenia. Dodatkowo należy uwzględnić również rozgrzewka gdyż jak w przypadku każdego innego mięśnia, musimy uważać na to, żeby nie nabawić się kontuzji lub go nie naciągnąć.

Ćwiczenia na długość penisa

Istnieje wiele różnych technik, które pomogą nam w rozwinięciu członka i jego powiększeniu, jak i pogrubieniu.

Przede wszystkim powinniśmy rozpocząć od prostego i niewymagającego rozwiązania, jakim jest rozciąganie. To bardzo skuteczne ćwiczenie, jeśli tylko zadbamy o to, że będziemy wykonywać je systematycznie. Aby rozciągnąć go w odpowiedni sposób, łapiemy za główkę i ciągniemy przez kilkanaście sekund. Nie może to jednak sprawiać nam bólu. Ćwiczenie powtarzamy 5 razy (a więc robimy 5 serii po maksymalnie 20 sekund) z przerwami kilku sekundowymi między każdą serią. Ćwiczenie należy wykonywać kilka razy dziennie.

Kolejną interesującą techniką treningową będą arabskie pierścienie. Jest to jedna z najskuteczniejszych technik, gdyż wiąże się ona z oprawieniem krążenia oraz z lepszym ukrwieniem prącia. Arabskie pierścienie polegają na pompowaniu krwi w sposób mechaniczny do najdalszych zakątków ciał jamistych. Ćwiczenie należy wykonywać pod prysznicem, najlepiej razem z lubrykantem. Doprowadzamy naszego penisa do stanu pół erekcji, a następnie układamy palec wskazujący i kciuk w formie pierścienia. Następnie zaciskamy go na penisie jak najbliżej ciała i przesuwamy w stronę główki. Zanim uwolnimy pierścień przy główce, formujemy drugą ręką taki sam pierścień i kładziemy go najbliżej ciała. Powtarzamy to ćwiczenie przez 5 minut – upewnijmy się jednak, że nie doprowadzimy do erekcji.

Istnieje również alternatywne ćwiczenie, które pomaga wzmocnić erekcję oraz sprawia, że nasz penis jest masywniejszy. Ćwiczenie jest bardzo proste i wystarczy napinać mięśnie kilka razy w taki sposób, jakbyśmy chcieli wstrzymać mocz – 5-10 skurczy, każdy po około 10 sekund.

W jaki sposób powiększyć penisa? Narzędzia

Jeżeli techniki treningowe opisane powyżej nas nie interesują, to istnieje mechaniczny sposób powiększenia penisa. Istnieją specjalne urządzenia, które potrafią wydłużyć penisa. Jednym z takich urządzeń jest pompka próżniowa.

Pompki próżniowe to najpopularniejsze narzędzia, które mogą nam pomóc w wydłużeniu prącia. W skład takiej pompki wchodzi specjalny, szczelny cylinder. Tam umieszczamy penisa, a następnie ciągniemy za specjalną wajchę. Dzięki temu w środku cylindra wytwarzane jest podciśnienie, co doprowadza do poszerzenia tkanek członka. Oznacza to, że pompka taka wpływa również na ciała jamiste członka, a więc to doskonałe rozwiązanie dla każdego, aby wywołać erekcję o wiele twardszą i mocniejszą niż przedtem.

Należy oczywiście pamiętać, że przed zdjęciem pompki dobrym rozwiązaniem jest założenie specjalnego pierścienia na kilka chwil, dzięki czemu krew nie odpłynie z okolic główki prącia tak szybko. Nie możemy oczywiście zapominać o tym, żeby te pierścienie ściągnąć. Jeśli tego nie zrobimy, doprowadzić możemy do powstania zakrzepów czy innych poważnych komplikacji. Pompki to jednak rozwiązanie chwilowe i nie pomoże nam na stałe zwiększyć rozmiaru. Oczywiście inna kwestia może być w przypadku tych najdroższych pompek. Są to jednak bardzo drogie wydatki.

Oprócz pompek próżniowych, powinniśmy również pamiętać o tak zwanych ekstenderach. Urządzenia te służą do fizycznego rozciągnięcia prącia. Zakładamy je na kilka godzin dziennie i nie doprowadza do dużych dyskomfortów. Niestety, aby przyrost wyniósł choćby dwa centymetry, to należy nosić i systematycznie używać urządzenia przez ponad 6 miesięcy. Jeżeli chodzi o inne wady, to należy uważać na doprowadzenie do zaburzeń erekcji oraz do problemów z krążeniem. W ekstremalnych przypadków może dojść do utraty czucia w główce penisa, czyli w żołędziu.

[Przykładowe Pompki do powiększenia penisa ]

Powiększanie Penisa PompkaPowiększanie Penisa Pompka

W jaki inny sposób powiększyć penisa? Tabletki na powiększenie penisa

Kolejnym, dosyć interesujących rozwiązaniem, dzięki któremu będziemy mogli powiększyć naszego penisa, jest stosowanie preparatów wzmacniających. Wiele osób mylnie jednak rozumie tabletki na powiększenie penisa i uważa, że to coś, co w formie przypomina viagrę. Jest to jednak zgoła inny suplement, który służy do poprawienia ogólnej kondycji naszego zdrowia.

Jeżeli znajdziemy preparaty z odpowiednią formułą, to znajdziemy tam jedynie naturalne składniki, które na co dzień spotkać można w przyrodzie. Dzięki temu nie ryzykujemy naszym zdrowiem podczas zażywania tabletek, a dodatkowo pozytywnie wpływamy nie tylko na stan naszego prącia, ale również całego ciała. Tabletki bazujące na ziołach oraz innych roślinach gwarantują nam zastrzyk energii, co z pewnością pozytywnie wpłynie na nasz stan zdrowia.

Penilarge + Krem Efektywne powiększenie penisa :


PENILARGE 60TAB + KREM POWIĘKSZENIE PENISA EREKCJA

Przykładowy preparat na powiększenie penisa? Sprawdź Penistim

Bardzo atrakcyjnym wyborem okazać się może środek Penistim, który stymuluje wzrost penisa poprzez poprawę ciśnienia w naszym ciele. Lepsze ciśnienie to jednak nie wszystko! Penistim dba o to, aby w naszym ciele dochodziło do poprawnej cyrkulacji krwi. Oznacza to również lepsze ukrwienie ciał jamistych na prąciu. Przekłada się to na mocniejszą i dłuższą erekcję, która przy okazji powiększy zarówno na długość jak i na grubość naszego penisa.

Penistim :

PeniStim 65kaps MOCNY - EREKCJA POWIĘKSZENIE OBFITY WYTRYSK

Podsumowanie – jak przedłużyć penisa?

Przede wszystkim pamiętajmy o tym, żeby nie robić niczego pochopnego ani niebezpiecznego. Nieodpowiedzialne próby przedłużenia penisa mogą doprowadzić do tego, że zrobimy sobie sporą krzywdę. Przykładowymi konsekwencjami nieodpowiedniej kuracji może być nawet impotencja, dlatego należy uważać na to jakie urządzenie bądź jakie ćwiczenie stosujemy.

Jeśli jednak nie chcemy mechanicznie wpływać na stan i formę prącia, to warto zapoznać się z tabletkami i suplementami bazującymi na naturalnych, bezpiecznych substancjach. Penistim oraz Penilarge + krem to oczywiście jeden z przykładów, na które powinniśmy zwrócić uwagę.