Wczytuję dane...
Model: 133741
Realizacja zamówienia: Do 24 godzin
Wysyłka od: 7.00 PLN
Producent: lovestim

Całkowita nowość

Płyn do higieny intymnej przeznaczony przed planowanym seksem. Wzmacnia ukrwienie waginy, przez co jest wrażliwsza na dotyk i każdy bodziec. Pobudza i wzmacnia podniecenie.

Płyn można używać do higieny intymnej tuż przez zaplanowanym stosunkiem, lub na co dzień.

Używany codziennie wzmacnia libido.

PROSPI to płyn intymny dla dla każdej kobiety, nie zależnie od tego czy posiada czy też nie posiada włosów łonowych.

 • Doskonale odświeża, niweluje przykry zapach i jest delikatny dla skóry miejsc intymnych.
 • Używany codziennie, zdecydowanie poprawia i wzmacnia libido u kobiet.
 • Odświeżając waginę przed seksem, płynem PROSPI nie musisz już używać żadnych innych żeli, czy kremów orgazmowych. Wystarczy tylko ten płyn, radość z seksu zacznie się już podczas mycia.
 • Nazwa płynu niczego nie sugeruje. Dzięki czemu jest dyskretny i nie musisz go chować.
 • Składniki aktywne zawarte w płynie mają za zadanie wzmocnienie ukrwienia waginy co skutkuje mocnym podnieceniem, większą wrażliwością na bodźce, 
 • Seks i orgazm po takim prysznicu z PROSPI to zupełnie nowe doświadczenie. Pokochasz PROSPI od pierwszego razu.

.

Systematyczne używanie PROSPI FOR MEN może zdecydowaną poprawę libido. Teraz nie będziesz już musiała korzystać z żeli , czy kremów orgazmowych, PROSPI skutecznie je zastąpi, wystarczy odświeżyć się przed planowanym stosunkiem. To będzie Twoja słodka tajemnica. 

Możesz używać PROSPI przy kazdym myciu a poprawisz swoje libido, pokochasz seks jak nigdy wcześniej i będziesz z niego czerpała garściami.

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

PROSPI to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

 1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
 2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
 3. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
 4. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
 5. Żel zamknięty jest w kartoniku zgrzanym folia termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność że przed Tobą nikt go nawet nie dotykał.

 

Sposób użycia:

PROSPI można używać przed planowanym stosunkiem jak i w codziennej higienie miejsc intymnych. Należy nanieść niewielką ilość płynu na miejsce intymne i rozsmarować. Następnie spłukać.

Pojemność 150ml

Termin przydatności: Minimum 1,5 roku

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...