Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: Do 24 godzin godzin
Wysyłka od: 7.00 PLN

Absolutny HIT Sprzedaży ! 

  

Nr 1 wśród żeli powiększających. Zwycięzca prestiżowego Rankingu konsumenckiego.

  

Zalety stosowania PeniSizer Gel:

  •  trwałe powiększenie penisa
  •  wzmocnienie erekcji
  •  zwiększenie intensywności doznań podczas stosunku, dzięki zwiększeniu ukrwienia
  •  poprawienie wrażliwości na bodźce zewnętrzne
  •  przyśpieszenie przepływu impulsów z narządu do mózgu i odwrotnie
  •  możliwość używania go jako środka poślizgowego
  •  wsparcie higieny sfer intymnych
  •  bezpieczeństwo dla zdrowia
  •  brak skutków ubocznych
  

Preparat w formie żelu, powodujący lepsze ukrwienie penisa oraz jego dodatkowe nawilżenie. PeniSizer Gel to rewolucja w dziedzinie powiększania penisa. Powoduje znaczne wydłużenie, pogrubienie i usztywnienie członka, dzięki czemu stanie się on niezawodny podczas stosunków. Pierwszych efektów można spodziewać się już w kilka chwil po użyciu. PeniSizer Gel ma świetny wpływ na doznania partnera i maksymalizuje rozkosz w trakcie szczytowania. Można bezpiecznie używać go jako żelu poślizgowego podczas seksu.

 

PeniSizer Gel to najczęściej kupowany środek powiększający penisa oraz poprawiający ogólną kondycję seksualną. Być może jest tak dlatego, że PeniSizer Gel naprawdę działa.

  

Najlepszą rekomendacją będzie jednak pozytywna opinia Twojej partnerki. 
PeniSizer Gel to środek który pozwoli Wam odkryć nowy świat niekończącej się rozkoszy. Wysoka jakość życia seksualnego to krok w stronę wspólnego szczęścia każdej pary. Penisizer Gelpozwoli Wam w pełni cieszyć się życiem (nie tylko erotycznym).

  

To możliwe! Penis o wymarzonych rozmiarach, bez konieczności poddawania się nieskutecznym terapiom oraz bolesnym operacjom, to pragnienie każdego mężczyzny. Stosowanie PeniSizer Gel jest bardzo proste. Niewielką ilość żelu należy nanieść na powierzchnię penisa i delikatnie wmasować. Ta czynność może być wykonana przez partnera i stać się elementem gry wstępnej. PeniSizer Gel ma też właściwości znieczulające członka, co pozwala wydłużyć stosunek. Z opinii użytkowników wynika też, że preparat powoduje silniejsze orgazmy oraz obfitsze wytryski.

 

 

Badania grupy ekspertów z różnych dziedzin, doprowadziły do stworzenia unikatowego produktu jakim jest Penisizer Gel. Nie dość, że znacznie powiększa rozmiary penisa, to ma też ogromny wpływ na jego higienę i witalność. Jest wykonany ze składników naturalnych i bezpiecznych, posiada wszystkie potrzebne certyfikaty i spełnia restrykcyjne normy. Jego skuteczność jest gwarantowana. Przekonało się o niej wielu – spróbuj i Ty.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku. Zależne jest  ono od indywidualnych predyspozycji oraz od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W związku z powyższym, nasza firma nie może gwarantować osiągnięcia konkretnych efektów. Żel może nieznacznie różnić się kolorem, od tego prezentowanego na fotografiach, co nie jest w żaden sposób związane z osłabieniem jego działania, czy zubożeniem składu. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...