Wczytuję dane...
Model: 142019
Realizacja zamówienia: Do 24 godzin godzin
Wysyłka od: 7.00 PLN
Producent: sensero

Wegański balsam do rąk sprawia, że dłonie są jedwabiście gładkie i zmieniają każdy dotyk w przyjemne doświadczenie. Z cennym wyciągiem z korzenia Ashwagandha o zniewalającym zapachu.

Ashwagandha, zwana również indyjskim żeń-szeniem, odgrywa ważną rolę w indyjskiej sztuce leczenia (Ayurveda), ponieważ jest jedną z najczęściej używanych roślin. Ma wiele pozytywnych cech, z których jedną jest naturalny afrodyzjak. W tradycyjnej ajurwedzie Ashwagandha jest uważana za jedną z Rasayan (Ayuverdic remedium na odmłodzenie).

Pojemność 100 ml

Składniki

Woda, stearynian etyloheksylu, gliceryna, trójgliceryd kaprylowy / kaprynowy, alkohol cetearylowy, stearynian glicerolu, dimetikon, glikol propylenowy, fenoksyetanol, sezamum indyk (sezam) olej z nasion, glutaminian sodu, parfum, gliceryl, butylofenol, fenol, pantenol (Kokosowa) woda, wodorotlenek sodu, ekstrakt z korzenia Withania Somnifera, tokoferol, uwodornione glicerydy palmowe Cytrynian, benzoesan benzylu, kumaryna, hydroksyizoheksylo-3-cykloheksenokarboksyaldehyd, linalol, limonen

Polecamy