Wczytuję dane...
Model: 141491
Realizacja zamówienia: Do 24 godzin godzin
Wysyłka od: 7.00 PLN
Producent: lovestim

Womanizer 25ml to mocne krople podniecające, będące suplementem diety. Sam ten fakt świadczy już o tym że to produkt na który warto zwrócić uwagę.

Doskonała kompozycja wyselekcjonowanych składników to klucz do otrzymania produktu najwyższej jakości.

Womanizer 25ml to wysokiej jakości krople podniecające zwane też hiszpańską muchą, są one produktem znanej już rodzimej marki LoveStim. Oznaczone są numerowanym hologramem. Dzięki temu masz gwarancję zakupu suplementu oryginalnego.

Składniki zawarte w kroplach podniecających dla kobiet WOMANIZER 25ml to (podana ilość w 10 ml produktu):

 • L-Karnityna ; 500,00
 • Ekstrakt z guarany; 400,00
 • L-tyrozyna; 300,00
 • Tauryna; 200,00
 • Koferina; 65,00

Większość kropli podniecających ma zalewie dwa może 3 składniki. Womanizer to nowa jakość. Produkt, suplement diety nowoczesny, bezpieczny i posiada aż 5 składników aktywnych.

Krople Womanizer zwane także eliksirem miłości, mają bardzo precyzyjne zadanie. Pomoc we wprowadzeniu kobiety w stan podniecenie, wzmocnienia wszelkich doznań oraz dodania energii seksualnej.

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

LoveStim to marka nagrodzona laurem konsumenta, posiada wiele zabezpieczeń, wszystko po to by dać pewność oryginalnego produktu z najwyższej półki w przystępnej cenie.

Pamiętaj oryginalne krople WOMANIZER 25ml  posiadają hologram. Co warto o nich wiedzieć i jak rozpoznać oryginał:

 1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
 2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
 3. Jak wszystkie produkty od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na womanizer bez hologramu.
 4. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
 5. Premium QUALITY mówi samo za siebie
 6. Nakrętka zabezpieczona jest specjalnym pierścieniem. Dzięki temu wiesz że krople nie były nigdy otwierane.

Pojemność: 25ml

Termin przydatności: minimum 1,5 roku


WOMANIZER jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników.

Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od małych dzieci.

Produkt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich


Polecamy