Wczytuję dane...
Feromony Męskie - Jak działają - Jakie są najlepsze?

Jak działają i dlaczego powinniśmy korzystać z feromonów męskich?

Bardzo często odwiedzając kluby, bary czy po prostu miejsca publiczne zauważamy, jak niektórzy mężczyźni bezproblemowo podrywają kobiety. Niestety, wiele kobiet, które nam się podoba, lądują w ramionach innych lub po prostu wolą spędzać czas w towarzystwie innych osób. Czasami to oczywiście kwestia indywidualna lub po prostu kwestia osobowości. Jednakże, istnieją sytuacje, w których to nie upodobanie, lecz inne czynniki wpływają na to jak jesteśmy postrzegani przez nie tylko płeć piękną, ale również przez naszych rówieśników.

Jedną z odpowiedzi na problemy związane z brakiem posłuchu wśród społeczności może być substancja zapachowa, którą nasze ciało wytwarza w sposób naturalny. Są to feromony męskie, których efekty działania nie zawsze są doceniane. Wręcz przeciwnie, istnieje nawet pewna grupa ludzi, którzy nie wierzy w działanie feromonów i kompletnie bagatelizuje ich wpływ na naszą seksowność i na sytuacje behawioralne w naszym życiu.

Jednakże, warto wiedzieć więcej o tej specyficznej substancji, aby zrozumieć dlaczego niektóre osoby lepiej radzą sobie w życiu towarzyskim i otacza ich unikalna, niespotykana dotąd aura. W poniższym artykule opowiemy więcej o tej woni, dowiemy się skąd ona pochodzi i dlaczego się mówi, że dodanie odpowiedniej ilości feromonów pomoże nam w naszym życiu prywatnym, zawodowym oraz towarzyskim.

Czym są feromony?

Feromony to najprościej ujmując związki zapachowe, które naturalnie wydobywają się z naszego ciała. To, czy jednak wydobywające się zapachy świadczą o naszej wrogości, podążaniu czy po prostu strachu zależy od sytuacji. Ciekawe jest jednak to, że feromony nie są charakterystyczne tylko dla gatunku ludzkiego. Wiele zwierząt korzysta z nich w wielu różnych sytuacjach. Można więc rzec, że jest to pewnego rodzaju kolejny sposób komunikacji.

To samo tyczy się flory, która wykorzystuje feromony do komunikacji z innymi gatunkami. Oczywiście pamiętajmy, że kwiaty wykorzystują feromony nie tylko do tego, żeby porozumiewać się między sobą. Bardzo ważnym elementem, do którego wykorzystywana jest ta woń, jest polowanie na insekty i owady. Nie możemy oczywiście zapomnieć, że kwiatki wydzielają zapachy po to, aby zwabić owady zapylające, dzięki czemu mogą się rozwijać.

Tak jak zwierzęta i rośliny, ludzie również produkują feromony. Oczywiście w przeciwieństwie do flory czy fauny, ludzkie feromony nie mają aż tak dużego wpływu. Jednakże, nie zawsze tak było. W dzisiejszych czasach najzwyczajniej w świecie na naszym ciele nie ostaje się wystarczająca ilość feromonów, aby mogła w jakikolwiek sposób wpłynąć na sytuację nas otaczającą. Wpływa na to przede wszystkim fakt, że większość dezodorantów i perfum stosowanych przez nas ma za zadanie zamknąć pory w skórze. Innymi słowy, sami ograniczamy produkcję feromonów. Dodatkowo, jeśli nawet nie zamknęliśmy wszystkich porów przy użyciu przeróżnych kosmetyków, to na pewno zmyliśmy je podczas kąpieli.

Co znajdziemy w męskich feromonach?

Warto pamiętać o tym, że feromony męskie mają inny skład niż feromony damskie. Oprócz tego, mamy również podział na feromony zwierzęce oraz feromony roślinne. Zważywszy na to, że jednak artykuł skupia się na tych pierwszych, powinniśmy pamiętać o podstawowym podziale feromonów męskich na takie substancje, jak Androstenol, Androstenon, Androsteron czy Androstadienon. Jest to podstawowy podział, gdyż istnieją inne feromony. Jednakże, to właśnie te odpowiadają za to, że człowiek jest atrakcyjny dla innych.

Przyglądając się tym pierwiastkom z bliska, dowiadujemy się, że:

  • Androstenol odpowiedzialny jest za odmłodzenie osobnika. Młodzieńczość gwarantuje, że w przypadku bardzo dojrzałych mężczyzn stają się oni o wiele atrakcyjniejsi. Wszystko to dzięki przekonaniu, że każdemu z nas młodość kojarzy się ze zdrowiem oraz z siłą.

  • Androstenon wpływa na postrzeganie naszej osoby jako samców alfa przez innych. Dzięki wykorzystaniu feromonów z Androstenonem, możesz odzyskać pewność siebie i odzyskać autorytet swojego otoczenia.

  • Androsteron to klasyczna charakterystyka męskiego feromonu, który pomoże nam w byciu postrzeganym jako strona dominująca – w związku i w mniej formalnych relacjach, jak na przykład rozmowa z rówieśnikami bądź rozmowa z szefem bądź współpracownikiem czy pracownikiem.

  • Androstadienon jest feromonem, który znajdziemy zarówno w organizmie męskim jak i kobiecym. Jednakże, to osoba, która wydaję tę woń odpowiada za to, że u kobiet i u mężczyzn ta substancja inaczej działa. Jeżeli to mężczyzna jest źródłem pochodzenia androstadienonu, to wtedy płeć żeńska odczuwa większe podniecenia oraz ekscytacja w pobliżu takiego mężczyzny jest większa.

Do czego stosujemy najczęściej feromony męskie?

Pierwszym i najważniejszym powodem, dla którego korzystamy z feromonów jest oczywiście chęć przypodobania się paniom. Wyżej opisane substancje pozytywnie wpływają na to w jaki sposób jesteśmy odbierani. Wpływa na to oczywiście bezwonna woń, która wydobywa się wraz z perfumami. Nic więc dziwnego że związki chemiczne, które znaleźć możemy w perfumach z feromonami są tak świetnym sposobem na przełamanie barier. Każda rozmowa będzie teraz łatwiejsza, gdyż kobieta będzie bardziej otwarta na nas samych.

Oczywiście dodatkowo pamiętajmy o ty, że feromony męskie wpływają nie tylko na płeć przeciwną, ale również na naszych rówieśników. Dzięki temu możemy również wykorzystać feromony do poprawienia swojej sytuacji socjalnej oraz wzniesienia się w hierarchii. Z tego względu feromony mogą okazać się bardzo pomocne w pracy – czy to w rozmowie z szefem czy z naszymi współpracownikami. Będziemy traktowani o wiele poważniejszej i szybciej dojdziemy do konsensusu z innymi.

Jakie perfumy mogą okazać się dobrym wyborem?

Podczas wyboru perfum zawierających organicznie wytworzone feromony, powinniśmy szukać takich produktów, które zagwarantują nam idealne połączenie substancji zapachowych i feromonów. Dlatego polecane są popularne marki, które od wielu lat trudnią się w produkcji feromonów. Poniższe zestawienie przedstawia trzy najpopularniejsze feromony, które pomogą nam w poprawieniu naszej pewności siebie i podkręcą nasze życie osobiste.

Love&Desire – numerem trzy na naszej liście

(Kliknij aby kupić)

Feromony z Perfumami Love & Desire dla mężczynzn 100ml

Love&Desire to bardzo popularna marka, która oferuje nam niezwykle dużą ilość feromonów skoncentrowanych w małej fiolce. Oprócz tych związków, perfumy są wyposażone w nuty cytrusowe oraz ziołowe, dzięki czemu rozbudzimy w partnerkach pożądanie, a u innych osób zbudujmy respekt. Niestety, cena za fiolkę o pojemności 15 ml jest bardzo duża, co może zniechęcić niektórych kupujących

Numerem dwa jest V-rune

V-rune - Male Sex Attractant 50 ml

Alternatywą dla wyżej opisanego produktu mogą być mieszanki feromonów z perfumami od firmy V-rune. Gwarantują one fiolkę trzykrotnie większą, aniżeli poprzedni producent w tej samej cenie. Co ciekawe, produkt ten jest idealny dla każdego, kto chce poczuć się najważniejszą męską postacią w pomieszczeniu. Jednakże, wpływa on równie intensywnie na kobiety w naszym otoczeniu. Nutka orientalnych zapachów w połączeniu z mandarynką i imbirem idealnie podnoszą ciśnienie każdej kobiecie i wzbudzają poszanowanie.

Jednym z najlepszych produktów będzie Love&Desire Premium

Love Desire Premium Edition

Jest to większa, mocniejsza i oczywiście droższa wersja Love&Desire, która równie często jest plecana dla klientów. To, co jednak wyróżnia te perfumy, to przede wszystkim duża ilość feromonów w środku. Koncentrat jest bardzo silny, dzięki czemu nieporównywalnie lepiej działa w małych ilościach aniżeli inny perfum. Połączenie silnych zapachów z feromonami pozwala na długie i intensywne korzyści zapachowe u wszystkich osób w każdej płaszczyźnie naszego życia.