Wczytuję dane...
Feromony Damskie - Jak działają - Jakie są najlepsze?

Feromony dla kobiet – czym są i dlaczego mogą nam pomóc?

Co jakiś czas pojawia się w tłumie kobieta, która przykuwa większą uwagę niż inne. Każdy mężczyzna się za nią ogląda, a jeżeli sytuacja dzieje się w klubie, to nierzadko starają się porwać taką niewiastę do tańca. Co ciekawe, kobiety nie muszą rozbierać się, mieć idealną figurę, idealne kontury twarzy czy być po prostu w naszym typie. Bardzo często coś innego wpływa na to, że pewna kobieta jest po prostu bardziej pociągająca niż inne. Jednym z powodów takiej sytuacji jest oddziaływanie specjalnych bukietów zapachowych, tak zwanych feromonów.

W dzisiejszym artykule pokażemy wam dlaczego te związki, naturalnie występujące u każdej kobiet i u każdego mężczyzny, mają aż tak silne działanie. Dowiemy się czy co tak naprawdę odpowiada za efektywność tego niewerbalnego sposobu komunikowania się z innymi i na co dokładnie oddziałują. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem i sprawdzenia czy feromony dla kobiet okażą się idealnym rozwiązaniem dla ciebie.

Czym dokładnie są feromony?

Zanim jednak opowiemy o działaniu oraz o tym dlaczego feromony są tak atrakcyjnym rozwiązaniem zapachowym, warto przede wszystkim wiedzieć co ten termin oznacza. Feromony to nic innego jak związki pochodzenia naturalnego oddziaływujące na zmysł węchu. W biologii feromony mają za zadanie nieść konkretną informację oraz służą żywemu organizmowi do komunikacji niewerbalnej. Oczywiście należy pamiętać, że nie tylko ludzie posługują się feromonami. Te związki zapachowe są niezwykle ważne dla zwierząt, gdyż sygnalizują one o tym czy się boją, czy są zainteresowane współżyciem, czy może mają nastawienie bojowe.

Strach, romantyczne pożądanie czy gniew są bardzo ważnymi czynnikami, które wpływają na wydalane przez ludzi czy zwierzęta feromony. Oczywiście im silniejszy partner jest, tym mocniejsze feromony wydziela. Pokazuje to oczywiście rywalom gdzie ich miejsce i odgania niechciane osobniki. Pamiętajmy oczywiście, że fauna wykorzystuje feromony również do przekazywania innych, niezwykle ważnych informacji.

Wykorzystanie feromonów widać również w przypadku roślin, gdyż jest to główna forma porozumiewania się między sobą. Oczywiście flora wykorzystuje feromony do przyciągania ofiar, w przypadku roślin mięsożernych lub do odstraszania szkodników. Jest to zatem bardzo uniwersalny związek, który okazuje się niezwykle pomocny w wielu przypadkach – zarówno w świecie roślin, jak i zwierząt na czele z ludźmi.

Jak działają feromony w dzisiejszych czasach?

Niestety, coraz częściej mamy do czynienia z błędnym odczytywaniem feromonów. Nie jest to spowodowane tym, że przez ostatnie dekady zatraciliśmy umiejętność rozpoznawania feromonów. Przyczyna jest jednak najczęściej o wiele prostsza. Od pewnego czasu perfumy oraz kosmetyki, które wykorzystujemy na co dzień, wykonywane są z chemikaliów, które negatywnie wpływają na naszą skórę. W głównej mierze chodzi tutaj o zatykanie porów, przez co pozostałe związki zapachowe z naszego ciała nie są w stanie wyjść na powierzchnię. Jeśli jednak się uda, to w wielu sytuacjach są one najzwyczajniej w świecie zmywane.

Warto jednak zauważyć, że naturalne związki zapachowe pochodzące z naszego ciała tworzone są z następujących substancji:

  • Androstenol i Androsteron;

  • Estratetraneol;

  • Androstadienon.

Pierwsze dwie substancje są najczęściej używane do tworzenia feromonów, które prowokują nas do uchwycenia kontaktu wzrokowego. Kolejna substancja znana jest jako feromon kobiecości. Androstadienon natomiast ma wpływ na nasz humor oraz również nas pobudza. Pamiętajmy jednak, że te substancje tworzone są syntetycznie, czyli w sposób sztuczny. Mają one jednak bardzo podobne działanie i siłę co ich naturalnie występujące odpowiedniki.

Dlaczego ludzie decydują się na korzystanie z feromonów?

Przełamanie pierwszych lodów to u pań jeden z głównych powodów do zastosowania sztucznie wytwarzanych perfum wykorzystujących feromony. Ich zakup pozwoli im na lepsze flirtowanie, które będzie nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze i bardziej owocne. Jest to oczywiście spowodowane tym, że ta bezwonna substancja silnie wpływa na naszego rozmówcę i z zasady, od samego początku, będą o wiele bardziej pozytywnie nastawieni do kobiety.

Z tego właśnie powodu feromony w butelce są świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które są nieśmiałe, mają zaniżoną samoocenę i nie mają wystarczająco pewności siebie. Jeżeli kobieta nigdy nie odważyła się zrobić pierwszego, to istnieje duża szansa, że dzięki feromonom nigdy taka potrzeba nie zaistnieje.

Oczywiście feromony są idealne nie tylko do podrywania innych mężczyzn czy, w przypadku feromonów męskich, kobiet. Świetnie one wspomagają rozmowę i długookresowo wpływają na partnera. Nie oznacza to jednak, że można je śmiało stosować jako substytut fajnej i miłej rozmowy. Jeżeli na przykład martwimy się problemami z szefem, to feromony mogą również okazać się bardzo dobrym i bezpiecznym środkiem. Szczególnie może to okazać się pomocne, kiedy nie wiemy dlaczego nasz pracodawca ma negatywne podejście do nas. Wtedy w bardzo łatwo sposób pomożemy sobie w rozwianiu wszelkich problemów.

Oczywiście kobiety na szczeblu kierowniczym również powinny zainteresować się feromonami. Dzięki temu nie dojdzie do sytuacji, w której nasz pracownik nie będzie chciał zająć się pracą, będzie robił coraz dłuższe przerwy i nie będzie wywiązywać się z obowiązków. Głównym powodem odpowiedzialnym za ten stan rzeczy jest właśnie kobiecy feromony. W wyniku stosowania feromonów w formie perfum, męska część pracowników będzie się nas słuchała i pozwoli nam to na lepsze, o wiele skuteczniejsze zarządzanie naszą kadrą.

W jaki sposób znaleźć odpowiednie perfumy?

Znalezienie właściwego producenta perfum skomponowanych na syntetycznych składnikach jest trudne. Wymaga to przede wszystkim znalezienia firmy, która trudni się w produkcji tego typu wyrobów. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie znalezienie producenta, który oferuje próbki. Dzięki temu będziemy mogli przetestować dany perfum i sprawdzimy czy na pewno nam się przypodoba.

Przykłady dobrych wyrobów:

Jednym z najlepszych produktów oferowanych na runku jest FEROMONY ESSENCE DLA KOBIET. Firma oferująca te feromony gwarantuje nam koncentrat, dzięki czemu mamy pewność, że otrzymujemy zintensyfikowany produkt o bardzo mocnym działaniu. Jest to gwarancja skuteczności, którą otrzymujemy od producenta. Jak wskazuje firma, korzystanie z tego koncentratu to pierwszy stopień do uzyskania pewności siebie zarówno w życiu towarzyskim, jak i w życiu zawodowym.

BEZWONNE FEROMONY ESSENCE DLA KOBIET 7,5ml - NAJMOCNIEJSZE I NAJLEPSZE

BEZWONNE FEROMONY ESSENCE DLA KOBIET 7,5ml

Innym ciekawym rozwiązaniem będzie Pherostrong by Night. Tutaj otrzymujemy atrakcyjny flakonik z feromonami, które zostały uzupełnione zapachem kawy. Dzięki temu perfumy od tego producenta nie tylko pobudzą nas oraz osoby wokoło do życia, ale również zintensyfikują uczucie podniecenia oraz uniesienia. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się produktów zawierających feromony. Warto jednak pamiętać, że oprócz głównego składnika znajdziemy tutaj również woń gruszki, kwiatów pomarańczy, cydru czy jaśminu.

Pherostrong by Night:

PheroStrong by Night for Women 50ml

Wiele osób uważa jednak, że to marka Premium Love&Desire jest wiodącym producentem perfum oferujących feromony damskie. Znajdziemy tutaj bardzo dobrze skomponowany skład, w którym producenci pokusili się o dodanie czterech, niezwykle silnych substancji zapachowych. Dzięki temu otrzymana woń jest silna i gwarantuje nam intensywne i długie działanie. Cena tego produktu może być wysoka, jednak w prawie każdym zestawieniu bądź rankingu Love&Desire PREMIUM uzyskuje pierwsze miejsce i jest niezwykle pożądanym produktem.


Love&Desire PREMIUM

Oczywiście na naszej stronie jest o wiele wiecej kobiecych feromonów , wystarczy tyle wejść na odpowiedzi dział i poszukać :)